MEDNARODNI DAN STRPNOSTI

V mesecu novembru smo obeležili mednarodni dan strpnosti in se skupaj s šolo pridružili nacionalnemu projektu društva Eksena: Mednarodni dan strpnosti – dan za strpnost in prijateljstvo, čigar osrednja tema je bila STOP SOVRAŽNEMU GOVORU – SPOŠTUJEMO RAZLIKE MED NAMI....

več...

OBVESTILO

Seznanjamo vas, da bo naš vrtec v skladu z letnim delovnim načrtom vrtca za šolsko leto 2022/2023, v petek, 28. 4. 2023 ZAPRT. Ta dan smo nadomestili z delovno soboto – pustna povorka. Za razumevanje se vam zahvaljujemo. Vodja vrtca: Sabina...

več...

Obvestilo

Ker je v tem letnem času povečano število obolelih otrok, Vas še enkrat obveščamo, da lahko uveljavljate  boleznino, če je le ta odsoten 14 delovnih dni. Boleznino lahko uveljavite z zdravniškim potrdilom, ki vam ga izda zdravnik.

več...

OBVESTILO

Po opravljeni anketi, je vrtec v času krompirjevih  počitnic od 2.11. 2022 do 4.11. 2022, odprt od 5:30  ure do 16:00 ure....

več...

VABILO NA 1. RODITELJSKI SESTANEK 1.-Roditeljski-sestanek-vabiloPrenos

več...

VABILO

Sv. Trojica, 7.9. 2022 Ne bodite potrti, če vaš otrok ne sprejme  vašega nasveta.Veliko let kasneje ga bo dal svojim otrokom. VABILO Spoštovani starši! Vabimo vas na 1. roditeljski sestanek, ki bo v torek, dne 13.9.2022, ob 16:30, igralnici Kapljic. DNEVNI RED:...

več...

Obvestilo

Ljubljana, februar 2022 Spoštovani starši, naši otroci preživijo v predšolskem obdobju veliko časa zunaj družinskega okolja, večina od njih je vključenih v javne vrtce. V slovenskih javnih vrtcih je kakovost bivanja malčkov in otrok na zelo visoki ravni in tudi...

več...

Obvestilo – stavka

Spoštovani starši! Tudi zaposleni OŠ in vrtca Sv. Trojica smo se na glasovanju izrekli za splošno stavko v vzgoji in izobraževanju. Stavkali bomo v sredo, 9. 3. 2022. Na dan stavke bo vrtec OŠ in vrtca Sv. Trojica zaprt! Zavedamo se, da vam bo, spoštovani starši,...

več...

Obvestilo

Spoštovani starši! Obveščam Vas, da od jutri dalje (od 27. 1. 2022) kuhinja normalno obratuje. Vso hrano ponovno pripravljamo v šolski kuhinji.

več...

NUJNO OBVESTILO

Spoštovani starši! Obveščam vas, da je vrtec v naslednjem tednu od 24.1. do 28. 1. 2022 vrtec normalno odprt, saj smo zagotovili prehrano. Lep pozdrav Sabina Zorko

več...

POMEMBNO OBVESTILO

Spoštovani! Zaradi obolelih delavk v šolski kuhinji ne moremo zagotavljati prehrane otrokom vrtca, zato se vrtec ZAPRE. ZAPRTJE VRTCA bo trajalo en teden to je od 24 do 28. 1. 2022. S spoštovanjem, Darko Škerget ravnatelj...

več...

Obvestilo

Spoštovani starši! Naslednji teden od 10.1. do 14.1. 2022 ODPADE  ANGLEŠKI TEČAJ. Hvala

več...

*OBISKAL NAS JE BOŽIČEK*

V prazničnem času, polnem pričakovanj in želja, smo tudi mi najmlajši v vrtcu dočakali prihod Božička. Božiček je v našo skupino pristopil počasi, da se otroci niso prestrašili, tako je bilo prvo tovrstno srečanje pozitivna izkušnja. Zapeli smo mu pesmico, lahko smo...

več...

Obvestilo

Spoštovani starši! Po opravljeni anketi bo vrtec  v času novoletnih počitnic od 27.12. do 31.12. 2021 odprt od 6:00 do 16:00 ure.  Otroci so združeni v dve skupini. Otroci iz skupin KAPLJICE, MAVRICE, OBLAČKI IN SONČKI bodo združeni  v skupini OBLAČKOV. Otroci iz...

več...

Obisk BOŽIČKA

Juuhuuu.. pa smo le dočakali BOŽIČKA.... Majhni in veliki Vam iz srca želimo,da najdete tiste drobne poti,ki vodijo od srca do srca.In tiste, ki peljejo k uspehu,sreči, zdravju in zadovoljstvu.Želimo vam prijetne praznike ter srečno in zdravo leto 2022!

več...